21 Μαρ 2009

Μολαϊκός-Ευρώτας Έλους 2-0

21η αγωνιστική Τοπικού Πρωταθλήματος Λακωνίας
Σε ένα κακό πρώτο ημίχρονο με λιγοστές φάσεις,όπως μια ευκαιρία του Μπαρντί ο οποίος από πλάγια σούταρε και ο τερμαοφύλακας απέκρουσε.Στο 24' λεπτό ύστερα από χτύπημα φάουλ ο Μαραγκουδάκης απέκρουσε και η μπάλα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι.Στο 41' λεπτό ένα σουτ από καλή θέση,απέκρουσε ο τερματοφύλακας του Μολαϊκού.Β' ΜΕΡΟΣ:Στο54' λεπτό ο Μπαρντί δεν πρόλαβε την μπάλα αλλά δεν έκανε καλό κοντρόλ με αποτέλεσμα να χάσει την μπάλα.Το 1-0 έγινε στο 66' λεπτό με αυτογκόλ του Κουλούρη Νίκου.Στο 68' λεπτό ο Μολαϊκός είχε και δεύτερο σουτ και η μπάλα στο οριζόντιο δοκαρι.Στο 70' λεπτό ο Μπαρντί από καλή θέση σούταρε άτσαλα και η μπάλα έφυγε άουτ.Στο 76' λεπτό έγινε το 2-0 με σουτ εκτός περιοχής και κάπου εκεί τελείωσε ο αγώνας για τον Ευρώτα σε ένα μέτριο αγώνα με πολλά λάθη και από τις δύο ομάδες.