Ευρώτας Έλους-Α.Ε.Δήμου Σκάλας 1-3 για το πρωτάθλημα Υποδομών

Πρωτάθλημα <<Προπαίδων>> ALMA SPORT 2009-10
08/11/2009
Ευρώτας Έλους-Α.Ε.Δήμου Σκάλας 1-3

Στο 8' λεπτό έγινε ένα σουτ και ο Λούτσι Μπόικο Φλορεντίν βλέποντας ότι η μπάλα πηγαίνει στα δίχτυα....βάζει το χέρι του και κάνει πέναλτι.Το πέναλτι ήταν εύστοχο και γίνεται το 0-1.Στο 13 λεπτό ο Λάτσης σούταρε και η μπάλα βρήκε το δοκάρι.Β' μέρος:Στο 35' λεπτό οι μικροί της Σκάλας,η μπάλα χτύπησε στο χόρτο και άλλος παίκτης της Σκάλας εξ' επαφής με την εστία την έβγαλε πάνω από το δοκάρι.Στο 40' λεπτό και στο 45' λεπτό ο Αλίμπαλης έχασε δύο ευκαιρίες απέναντι στον τερματοφύλακα.Στο 48' λεπτό ο Μιχελάκος Ν. έκανε το 1-1.Στο 50' λεπτό έγινε το 1-2 και το 1-3 στο 53' λεπτό.

Σύνθεση Ευρώτα Έλους:Άλεξ Αιλέιν,Ταμβακολόγος Παναγιώτης,Λούτσι Μπόικο Φλορεντίν,Αλίμπαλης Γιάννης,Μαρτάκος Σπύρος,Μιχελάκος Άρης,Μιχελάκος Νικήτας,Μιχελάκος Νίκος,Τζαμουρής Βασίλης,Θανάσης Λάτσης,Γεωργίου Θανάσης